4 milyon $’lık masal gibi düğün

İngiliz eski futbolcu David Beckham ile Spice Girls grubunun eski üyesi olan modacı Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham, ABD’li milyarder varis Nicola Peltz ile evlendi. “Yılın düğünü” Peltz’in milyarder babası Nelson Peltz ile manken annesi Claudia Heffner Peltz’in Florida’nın lüks semti Palm Beach’teki 103 milyon dolarlık malikanesinin okyanus kıyısındaki bahçesinde gerçekleşti. Yaklaşık 4 milyon dolara mal olan ve 300 konuğun katıldığı düğün 3 gün sürdü. Düğünün dün konuklara malikanede “brunch” verilmesiyle sona erdiği belirtildi.

Çiçeklere 50 bin sterlin

Düğünde konuklara şişesi 260 dolar olan Bollinger şampanya ikram edildiği belirtilirken, daha önce eski ABD eski başkanı Bill Clinton için yemek pişiren şef Thierry Isambert’in lüks menüyü hazırladığı açıklandı. Akşam yemeğinin ardından konuklar, Jennifer Lopez’in eski eşi olan Latin popçu Marc Anthony, rapçi Snoop Dogg ve DJ Fat Tony’nin de aralarında bulunduğu pek çok kişinin canlı performansıyla eğlendi. Düğün dekorasyonunda sadece çiçeklerin 50 bin sterline mal olduğu ifade edildi. Sevgilisiyle 2017’de Coachella Müzik Festivali’nde tanışan Beckham, 2020’de Peltz’e 325 bin dolarlık bir yüzükle evlenme teklifi etmişti.

Eşinin soyadını alacak

The Sun, Beckham’ın eşi Peltz’in soyadını ikinci isim olarak almaya hazırlandığını öne sürdü. Yani ünlü isim düğünden sonra artık “Brooklyn Joseph Peltz Beckham” olarak anılacak. Gazeteye konuşan kaynaklar, bunun Beckham’ın Peltz’e olan aşkının bir sembolü olduğunu söyledi. Öte yandan, çiftin Beckham’ın ebeveynlerinin 494 milyon dolarlık serveti bulunurken Peltz’in finansçı babası Nelson Peltz’in tahmini 1.6 milyar dolarlık servetinin bulunması nedeniyle evlilik sözleşmesi imzaladı.

Ünlüler akın etti

Düğüne ünlü şef Gordon Ramsay, tenisçi Serena Williams, Spice Girls’ten Melanie Brown (Mel B) ve Melanie Chisholm, mankenler Gigi Hadid ve Gisele Bundchen ile eşi Tom Brady gibi ünlüler katıldı. Beckham çiftinin tek kızı olan Harper ise gelinin nedimeleri arasında yer aldı. Tören sırasında, Victoria ve David Beckham el ele görüntülendi.

Yasağı çiğnediler

Beckham ve Peltz düğün fotoğraflarının yayın hakkı için Vogue dergisiyle anlaştı. Düğünde çekim yapılması yasaklanmıştı. Ancak damadın kardeşi Romeo’nun sevgilisi Mia Regan, parti kıyafetleriyle Instagram’da çiftin fotoğraflarını paylaşarak yasağı deldi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.