Aybüke Pusat üstün küçük şortuyla toplumsal medyayı yıktı, dekoltesi olay oldu! ‘Hanımefendi yanıyorsunuz’

2014 Miss Turkey yarışında üçüncülük elde eden Aybüke Pusat, dizilerden teklif aldı ve ekrana “Merhaba” dedi.

Birinci olarak Medcezir dizisinde rol alan Aybüke Pusat, akabinde O Hayat Benim dizisi ile ekran macerasını sürdürdü.

Asıl çıkışını başrolünü Tolga Sarıtaş ile paylaştığı Kelam dizisiyle yaşayan Aybüke Pusat, Her Yerde Sen dizisi ile ününe ün kattı.

İsmi bir devir Her Yerde Sen dizisindeki partneri Furkan Andıç ile aşk dedikolarına karışan Pusat, bir müddettir ekranlarda yer almıyor.

Toplumsal medyayı hayli etkin kullanan Pusat, birbirinden farklı ve hoş pozlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Küçük şortlu pozuyla toplumsal medyayı salladı

Yaz dönemin açan ve bir müddet Tunus’ta tatil yapıp dinlenen Aybüke Pusat, rotasını Barcelona’ya çevirdi.

Muhteşem küçük şortu ve bikini üstüyle poz veren Aybüke Pusat, verdiği pozları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Paylaşımına ”No filter Barcelona. Güneşi yollayana selam olsun” notunu düşen Pusat, doğal hoşluğu ve kusursuz fiziğiyle akılları baştan aldı.

27 yaşındaki oyuncunun, peş peşe paylaştığı karelerine beğeni yağarken ”Hanımefendi yanıyorsunuz”, ”Parlıyorsun”, ”Yine sütyen giymemişsin”, ”Güneş hoş sen daha güzel” üzere yorumlar yapıldı.

 

Fiziği ile herkesin aklını başından alan Pusat, üslubuyla moda alanında da güzel olduğunu kanıtladı. Kısa saçları ve hoş yüzüyle herkesin sevgisini kazanan genç oyuncu, tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

 

 

Her fırsatta hoşluğunu konuşturan Aybüke Pusat’ın son pozları görenlerin aklını başından aldı. Bembeyaz derisiyle güneşi selamlayan Aybüke, hayranlarından övgü dolu yorumları peş peşe aldı.

Kelam dizisinde Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat, hoşluğu ile toplumsal medyayı salladı. Fiziği ve verdiği pozlarla akılları baştan alan Pusta, muhteşem küçük eteğiyle poz verdi.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.