Bir garip olay! Hamile olduğunu, uçakta doğum yapınca anladı

1
ABD’deki Salt Lake City’den Hawaii’ye ulaşmak için uçağa binen Lavinia Mounga isimli yolcu hayatı boyunca unutamayacağı bir uçuş tecrübesi yaşadı, tabii ki diğer yolcular da öyle.
2
İngiliz Mirror gazetesinde yer alan habere göre, hamile olduğundan habersiz kadın 30 bin fit yükseklikte, uçakta doğum yaptı.
3
Şans eseri uçaktaki yolculardan birinin hemşire olması sayesinde doğum başarılı geçti. Bebeğin ise 26-27 haftalık olduğu açıklandı.
4
Anne ve Raymond adı verilen sürpriz bebek uçak Hawaii’ye iner inmez hastaneye kaldırıldı ve durumlarının iyi olduğu açıklandı.
5
Bebeğin babası Ethan Magalei, Facebook’ta küçük Raymond’un gelişiyle şaşkına döndüğünü yazdı ve bunu “mucize” olarak nitelendirdi.
6
Uçaktaki bu sürpriz doğum ise çevredekiler tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

7
Doğum anını videoya çeken yolculardan birinin bu anları sosyal medya uygulaması TikTok’a yüklemsi ile bu hikaye kısa sürede viral oldu.

8
Videoda doğumdan hemen sonra hostesin ‘Çoğunuzun muhtemelen duymuş olduğu gibi, uçakta yeni bir çocuk doğurduk, güzel bir alkış alalım’ dediği duyuluyor.

9
Pek çok kullanıcı kadının hamileyken uçağa binmesini eleştirdi. Ancak, Star Online’a göre baba, eşinin uçakta doğum yapmadan önce hamile olduğunu bilmediğini söyledi.

10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir