Geçersiz hekimin estetik faciası

Klinikte bulunan Aysel A., Gülseren Ö.’ye teze nazaran Bulgaristan’da hekim olduğu söyleyerek kendisine talep ettiği süreçleri uygulayabileceğini söyledi. Gülseren Ö., fiyatta muahede sağladıktan sonra dolgu operasyonu için iki farklı klinikte bıçak altına yattı.

Kendisine yapılan dolgu operasyonundan sonra konutuna giden Gülseren Ö.’nün yüzünde, dudaklarında ve boynunda şişlikler meydana geldi. Bedeninde yaşadığı değişikliği klinikte bulunan bireylere söyleyen Gülseren Ö., şişliklerin süreksiz olduğunu yanıtını aldı.

SENTETİK UNSURLA DOLGU YAPTILAR

Gülseren Ö., şişlikler inmeyince hastaneye müracaat ederek tedavi altına alındı. Mağdur bayan burada yüzüne ‘Beautical5’ isimli bir hususun uygulandığını ve bu unsurun sentetik olduğu bilgisini alınca hayatının şokunu yaşadı.

Yüzünde bulunan şişler ve morlukları fotoğraflayarak savcılığa başvuran Gülseren Ö., yüzüne dolgu uygulaması yapan Aysel A., özel kliniğin sahibi Melike D., ve bir öbür kliniğin sahibi olan Sebiha L., hakkında hata duyurusunda bulundu.

DOKTOR DÜZMECE ÇIKTI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 2017 yılında başlatılan soruşturma tamamlandı. Süreci gerçekleştiren Aysel A., iki kliniğin yetkilileri Sebiha L. ve Melike D. hakkında iddianame düzenlendi. 3 yıla kadar mahpusları istendi.

Dolgu süreci yapan Aysel A. tabirinde gerçekleştirdiği operasyonları kabul etti. Aysel A.’nın Bulgaristan’da hekim olmadığı ve lise mezunu olduğu ortaya çıktı.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.