Herkesin gözü önünde adam kaçırdılar: Serbest bırakıldılar

İstanbul Küçükçekmece’de D – 100 yan yolda meydana gelen olayda, yolda yürüyen Erhan M.’nin yanına otomobil yanaştı. Otomobilden inen 2 kişi, Erhan M.’yi darp etmeye başladı. Erhan M. sokak ortasında darp edilirken, zorla otomobile bindirilmeye çalışıldı. Dakikalarca tekme ve yumrukların hedefi olan Erhan M., otomobile bindirilerek, götürüldü.

Olay üzerine Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler şüphelilerin F.Ö. ve F.Ö. olduğunu tespit eden ekipler Esenyurt’ta dükkanlarına baskın düzenledi. Baskında F.Ö. ve F.Ö. gözaltına alınırken, Erhan M. kurtarıldı. Erhan M.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Araştırmada Erhan M.’nin şüphelilerden önce 6 bin lira, sonra 3 bin lira daha olmak üzere 9 bin lira borç aldığı öğrenildi. Şüphelilerin paralarını alamadıkları için olayı gerçekleştirdikleri ortaya çıkarıldı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüpheliler F.Ö. ve F.Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.