Huawei Watch Ultimate keşif siyahı, Huawei Online Mağaza üzerinde ön satışa açıldı

Huawei Watch Ultimate, farklı kişilikleri, hobileri ve istekleri ifade etmek ve sınırlara meydan okumak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Huawei açıklamasına göre, hafif, obsidyen gövdesi, takimetreye sahip tek parça nanoteknoloji seramik bir halkadan üretilen akıllı saat, yükseltilmiş çerçeveler ve girintili kadran, modern tasarımı nostalji duygusuyla dengeliyor.

Özel üretim keşif siyahı saat kadranı tasarımı, geleneksel pusulanın zamansız tasarımından ilham alıyor. Akıllı giyilebilir cihaz, titanyum veya çelikten daha yüksek mukavemet, sertlik, son derece güçlü aşınma ve korozyon direncine sahip olan ve şu anda mevcut en sert hafif alaşım olarak bilinen zirkonyum bazlı sıvı metal kasa ile üretildi.

Zirkonyum bazlı sıvı metal malzeme soğutulduğunda paslanmaz çelik ve titanyum alaşımından 4,5 kat daha güçlü. Panerai gibi üst düzey saatlerin yanı sıra havacılık ve uzay sanayisinde de kullanılan malzeme, ısı altında deformasyona karşı direnç göstererek üst düzey metalik parlaklık sergiliyor.

Renklendirme prosedürü doğal ve aşınmaya dayanıklı olduğu için son derece pürüzsüz ve parlak bir yüzey sağlıyor.

Akıllı saat, tamamen lamine edilmiş ve aşınmaya dayanıklı yüksek mukavemetli safir camdan yapılmış cam kapak ile ince ancak esnek 1,5 inç LTPO amoled panele sahip. En iyi estetik görünüm için 33 hassas taşlama işleminden geçen camın orta düzleminin kalınlığı 2,35 milimetre.

Başarılı kullanışlılık genellikle kolaylıkla birlikte geliyor. Geleneksel bir saatle aynı tasarıma sahip olmanın yanı sıra Huawei Watch Ultimate akıllı saat üç adet havacılık sınıfı titanyum düğmeye sahip. Bunlar, her biri farklı görevler için yapılmış 3D döner taç, işlev düğmesi ve keşif düğmesi.

Kullanıcılar, Huawei Watch Ultimate için özel tasarlanmış 2 özel saat kadranı seçebiliyor. Çok yönlü akıllı saat, üstün görünümlü saat yüzü tasarımları ve işlevsel üretkenlik merkezli saat yüzleri arasında zahmetsizce geçiş yapmayı sağlıyor.

Yüksek yenileme hızına ve net görsellere sahip özel bir arka panel teknolojisi olan LTPO amoled ekran, akıllı saat kullanıcılarının pil seviyelerini korurken, her zaman açık ekran (AOD) deneyiminin keyfini çıkarmalarına imkan tanıyor.

Huawei Watch Ultimate saatin keşif siyahı 15 bin 999 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinde ön satışa açıldı. Keşif siyahı modeli için sepette 500 TL indirim fırsatına ek olarak 500 TL değerindeki indirim kuponu da kullanılabiliyor.

Ayrıca Huawei Watch Ultimate keşif siyahına ek 2 bin 799 TL’ye 46 milimetre titanyum metal kayış satın alınabiliyor. Ön satışa özel 1.699 TL değerindeki Huawei FreeBuds5i, 1.899 TL değerindeki 12 ay uzatılmış garanti ve ücretsiz saat kadranı hediye ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir