iOS 16.4 Beta 3 yayınlandı: O özellik artık ücretsiz olacak

Apple’ın bugün yayınlamış olduğu iOS 16.4 Beta 3 güncellemesinin detayları belli oldu. Bu 503 Mb boyutunda olan güncelleme ile birlikte, kullanıcılar iPhone için yayınlanacak beta güncellemelerine para vermeden ulaşılabilecek. Güncelleme ile yeni gelen bu özellik kullanıcılara ikinci bir Apple kimliği oluşturup beta güncellemelerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

İOS 16.4 BETA 3 İLE GELEN ÖZELLİKLER

Güncelleme ile gelen en önemli özelliklerden biri Apple hesaplar üzerinde yapıldı. Kullanıcılar artık ikinci bir Apple hesabı açarak beta programındaki güncellemelere ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek.

Apple’ın getirdiği bu yeni özellik, kullanıcıları farklı cihazlarda beta programındaki güncellemeleri denerken ayrı bir ücret ödemekten kurtaracak.

Macrumors teknoloji sitesinin haberine göre önceki beta sürümünde kullanıcılar, güvenlik güncellemelerinin uyumsuz çalıştığını belirtilmişti. Apple’ın bundan dolayı Rapid Security Response (Hızlı Güvenlik Yanıtları) özelliği üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. konuyla ilgili yapılan açıklamada:

Apple’ın beta programına dahil olmak isteyen kullanıcılar developer apple üzerinden cihazlarında yer alan işletim sistemine uygun olan sürü indirebilirler. 

KAYNAK: HABER7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*