Kuruluş Osman’ın Bala’sı gömleğinin düğmelerini açınca… ‘Osman Beyefendi bu işe çok kızacak’

Bozdağ Sinema imzalı, birinci kısmı 20 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı Kuruluş Osman, Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak ekranlarda yer almaya başladı.

Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer ve Yıldız Davet Atiksoy üzere başarılı isimlerin yer aldığı dizi, Osmanlı’nın kurucusu Osman Bey’in hayatına ışık tutuyor.

İlk kere ekran karşısına çıkan ve dizide Bala Hatun’a hayat veren Özge Törer ise hoşluğuyla ve oyunculuğuyla beğeni topladı.

16 Ağustos 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslan burcu oyuncu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde eğitim aldı.

İlk dizi projesi Kuruluş Osman olan oyuncu, kendine has ve sempatik halleriyle gönüllerde taht kurdu.

Instagram hesabını ihtimamlı kullanan ve gece hayatında yer almayan Törer, ailesi yapısı ve sakin karakteriyle dikkati çekiyor.

Dizinin başladığı sıralarda Instagram hesabı kullanmayan ve çok sonradan hesap açan Törer, en hoş karelerini paylaşıyor.

Az lakin en hoş karelerini paylaşan oyuncunun mavi gömlekli fotoğrafı, övgü dolu yorumlar aldı.

“Ah Özge, bu ne güzellik”

Özge Törer’in her fotoğrafı ilgi çekiyor. Hayranlarının beğenisine en hoş halini sunan Özge için, binlerce yorum yapılıyor.

Mavi gömlekli fotoğrafını paylaşan Özge Törer’e, “Ah Özge bu ne güzellik” ,  “Osman Beyefendi çok kıskanacak”, “Ooo gömleğin düğmeleri açılmış” tarzında yorumlar geldi.

Bala Hatun’u muvaffakiyetle canlandıran Özge Törer’i yeni dönemde da izleme talihimiz olacak.

Instagram’ını daha sık kullanmasını isteyen hayranları ise genç yıldızı ekranda görmek için, yeni dönemi iple çekmeye başladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.