Samsung Galaxy S22 kullanıcıları dikkat! Bu güncellemeyi atlamayın

Samsung, Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için One UI 4.1.1 güncellemesini yayınlamaya başladı. Şu anda yalnızca ABD’de sunulan güncelleme bölgesel olarak yakında her yere gelmeye başlayacak. Güney Koreli teknoloji devi son dönemlerde cihazlara güncelleme sunma konusunda oldukça iyi iş çıkarıyor.

Samsung Galaxy S22 kullanıcıları dikkat! Bu güncellemeyi atlamayın

Güncelleme, donanım yazılımı sürümü S90xUSQU2AVHB ile birlikte geliyor ve henüz almadıysanız, manuel olarak kontrol etmek için telefonunuzun Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne gidebilirsiniz. One UI 4.1.1 güncellemesi Android 12 tabanlı ve Android 13’ü S22 serisine getirmiyor. Yeni yapıyla birlikte Eylül 2022 Android güvenlik düzeltme eki de alınamayacak. Ancak, One UI 4.1.1 güncellemesi ile Özel Paylaşım ve Akıllı Görünüm’deki iyileştirmeler eklenecek.

Özel Paylaşım artık dosya adlarını özel paylaşım yoluyla paylaşıldıktan sonra düzenlemenize olanak tanıyacak. Smart View ise artık günlük kullanım tarzınıza uyan gelişmiş Multi View özelliği ile geliyor. Tam Ekran ve Resim içinde Resim dahil olmak üzere birden çok seçeneği gösterecek. Güney Koreli teknoloji devi son dönemlerde sunduğu güncellemeler ile ön plana çıkmayı başarıyor. Şirket kullanıcılarının güvenlik gibi detaylarına extra özen gösteriyor. Bu sebeple sunulan güncellemeler ile birlikte güvenlik özellikleri de ekleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.