Selim Soydan’dan Fatih Terim tezi

Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski yöneticisi Selim Soydan, A Spora açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de vazife yaptığı dönemde Fatih Terim’e teklif yaptıklarını söyleyen Selim Soydan, “Biz seni almaya geldik dedim, sen her şeyi tattın bu kulüpte. Art geriye 4 sene şampiyon olduktan sonra oldu bu. ‘Kaç para istersen yaz dedim’. ‘Teşekkür ederim ağabey ancak ben Galatasaraylıyım’ dedi. Senin burada yapacağın bir şey yok, sen rakipsin, seni burada kimse istemez. Sen bunların üstüne çıktın, bu türlü muvaffakiyet ve ego çok sıkıntı bir şeydir. Lakin Fatih Terim çalışarak yaptı. Doğmuş olduğun kulüpte 34 tane kupa alacaksın, haydi sayın dünyada kaç kişi var bu türlü? Ne oldu bugüne gelince, Fatih’e hepsi düşman oldu.” diye konuştu.

“CEZA VERİN DE KURTULALIM”

Selim Soydan, Terim’in Galatasaray’da vazife yaptığı bir devirde aldığı cezanın akabinde kulüpten 3 yöneticinin federasyona savunma için gittiğini lakin “Fatih Terim’e ceza verin de kurtulalım” dediklerini söyledi.

“FATİH TERİM BİLİYOR LAKİN SUSUYOR”

Terim’in bu isimleri bildiğini lakin sustuğunu söyleyen Soydan, “Ben bunların kim olduğunu öğrendim fakat kim olduğunu söylemem ayıp olur. Fatih Terim de bunu biliyor lakin susuyor.” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.