WhatsApp’a yeni özellik geliyor! Artık daha farklı olacak

WhatsApp, özellik listesini genişletmek ve kullanıcılar için uygulamayı daha çekici hale getirmek için bir grup yeni özellik üzerinde çalışıyor. Bu özelliklerin çoğu, temel olarak grup sohbetlerine odaklanıyor. Yeni özellikler arasında, grup yöneticilerinin mesajları herkes için silmesine izin vermek ve daha fazlası bulunuyor.

WABetaInfo’ya göre, son beta sürümünde keşfedilen en son özellik WhatsApp kullanıcılarının gruptan kimin ayrıldığını veya yönetici tarafından kimin gruptan çıkarıldığını bilmesini sağlıyor.

Bu, grup üyelerine kimin, nasıl veya neden gruptan çıktığını sorma ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. Bu WhatsApp özelliği hem grup üyeleri hem de yöneticiler için geçerli olacak.

Bu yeni WhatsApp grup özelliğine, “Grup Bilgileri” sekmesindeki mevcut katılımcılar listesinden erişilebiliyor. Burada “Geçmiş Katılımcıları Gör” başlığı ile yeni bir seçenek göreceksiniz. Bu bölüm kaldırılan üyelerin isimlerini içerecek. Hatta çok sayıda üyeye sahip bir grupta belirli bir kişiyi bulmak için özel bir arama çubuğu da bulunacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.