Sapık Terzinin Erotik Film Fantezisi Öyle Bir Bitti Ki, 24 Yaşındaki Kızı Film İzlemeye Çağırdı, Ellerini Kollarını Bağladı

Kütahya’nın Simav ilçesinde yaşayan 71 yaşındaki Mehmet Osman Ceylantekin, komşusu ve aynı zamanda arkadaşının kızı 24 yaşındaki kızı Derya A.’ya sürekli sözlü ve mesajlı tacizde bulundu.

Çatı katında yaşayan terzi Ceylantekin, kendisinden 47 yaş küçük olan Derya A.’yı beraber erotik film izlemek için defalarca evine çağırdı. Bir süre sonra Derya A., Mustafa G. ile sözlendi, telefon numarasını da değiştirdi. Ancak Ceylantekin, Derya A.’nın yeni numarasını bularak sözlü ve mesajlı tacizlerine devam etti.

Kütahya’da 2018 yılında kendisinden 47 yaş küçük olan komşusunun kızına sürekli sözlü ve mesajlı tacizde bulunup, eve erotik film izlemeye davet eden 71 yaşındaki terzinin davetini kabul eden Derya A., fantezi yapacağını söyleyerek yaşlı adamın ellerini ve kollarını bağladıktan sonra sözlüsünü eve çağırdı.

Yaşlı adam, Derya A.’nın sözlüsü tarafından 6 bıçak darbesiyle öldürüldü. Derya A’nın 15, Mustafa G’nin ise 25 yıl hapis cezasını Yargıtay onadı.

Evde yalnız yaşayan Ceylantekin’in evinden kötü kokular gelmesi üzerine komşuları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine eve giden polis ekipleri, Ceylantekin’in öldüğünü tespit etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx