Tecrübeli Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Daha Gidecek Yolları Var!

Kripto para dünyası nihayet uzun süredir beklediği spot Bitcoin ETF’sine kavuştu. SEC’in onayının ardından lider kripto para Bitcoin’den ziyade altcoin projeleri daha iyi performans gösterdi. Dahası bu henüz başlangıç olabilir. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti Bitcoin ekosistemindeki bir altcoin’in çalışacak çok yeri olduğunu söylüyor. Analist ayrıca, SEI ve BONK’dan daha fazlasını bekliyor.

Altcoin Sherpa: STX’in daha gidecek çok yolu var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin ETF onayıyla birlikte piyasa bir bayram havası yaşadı. Bugün bu heyecan yatışsa da analistler ilerisi için oldukça umutlu. Hatta bazıları bir altcoin sezonundan bahsediyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler bir kripto analisti, son gelişmelerin ardından tahminlerini açıkladı.

Analist, Bitcoin ekosisteminde faaliyet gösteren Stacks’da (STX) yükselişe geçtiğini söylüyor. Stacks, Bitcoin üzerinde akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarını etkinleştirmeyi amaçlayan bir proje. Altcoin Sherpa, STX’in daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor. Bu bağlamda analist, “STX: 1,75 dolardan ya da o civardan giriş mükemmel olur. Gözler bunun üzerinde. Bence gerçekten koşacak çok yeri var.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist, grafiğinde STX’in sıçrama yapmadan önce 1,73 dolarlık destek seviyesini yeniden test edeceğini gösteriyor. Bu arada STX, yazı sırasında günlük bazda %2,15 düşüşle 1,73 dolardan işlem görüyordu. Dolayısıyla analistin giriş için uygun gördüğü seviye civarında duruyor. STX, aylık grafiğinde ise %80’in üzerinde artış kaydetti.

Aksi görülene kadar SEI hala yükselişte!”

Analist daha sonra Solana (SOL) rakibi Sei Network’e (SEI) bakıyor. Altcoin Sherpa, SEI’nin yükseliş trendinde olduğunu ileri sürüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SEI: Burada tekrar .382 (0,58 dolar) seviyesine geri döndüğünü ve 0,22 dolar civarında yaptığına benzer şekilde konsolide olduğunu görmek istiyorum. Aksi görülene kadar hala yükselişte. Ancak biraz soğuma görmek beni şaşırtmaz.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada SEI, yazı sırasında son 24 saatte %0,81 düşüşle 0,72 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte SEI, aylık grafiğinde yaklaşık %190 yükseliş kaydetti.

Analist BONK için iki hedef veriyor

Son olarak analist Solana tabanlı meme coin’i Bonk’u (BONK) değerlendiriyor. Altcoin Sherpa, BONK’un yakında iki yüksek fiyat hedefine ulaşacağını öngörüyor. Analist, şu öngörüsünü ise şu şekilde izah ediyor:

BONK: BONK’un son zamanların en düşük seviyesinden sıçrama yapması mantıklı. Ben şahsen oynamadım. Eğer daha yüksek (ya da daha düşük) bir fiyattan oynuyorsanız, (eninde sonunda) ölü bir ralli için iyi bir fırsat yakalayacağınızı düşünüyorum. Yaklaşık 0,0000163 dolar ve ayrıca 0,0000180 dolar civarında bir satıcı olacaktır.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada BONK, yazı sırasında günlük bazda %0,5 artışla 0,00001542 dolardan işlem görüyordu. Meme coin’i haftalık grafiğinde %36 artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx