Yüksek Karlı Gizli Fon Vaadiyle Büyük Bir Vurgun Yapan Seçil Erzan’ın Ata Demirer’le de Konuştuğu Ortaya Çıktı

‘Yüksek Karlı Gizli Fon’ vaadiyle futbolcuları ve daha pek çok kişiyi dolandırarak gündeme oturan Seçil Erzan hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Vurgunun sanığı Erzan’ın, aynı konu için oyuncu Ata Demirer’i de aradığı öğrenildi. Konuşma tam 131 saniye sürmüş…

Bankacı Seçil Erzan’ın “yüksek karlı gizli fon” adı altında pek çok futbolcuyu ve tanıdıklarını dolandırdığı ortaya çıkmıştı.

Kırktan fazla isimden para toplayan ve fon vaadiyle büyük bir vurgunun altına imza atan Seçil Erzan’ın herkese, ‘Kim ne kadar yatırdıysa o kadar kazanç sağlayacak’ dediği ortaya çıkmıştı.

Dava sürmeye devam ederken, Seçil Erzan’ın dolandırılan mağdurlarla mesajları bilirkişi raporu ile ortaya çıkmıştı.

Yalnızca elit kişileri dahil ettiği söylenen fonun ardında kalan tüm WhatsApp yazışmaları bilirkişi raporu ile ortaya çıkartılmıştı. 180 binden fazla silinen mesaj geri getirilmişti. Bahsi geçen paralarda yalnızca Arda Turan’tan 25 milyon dolar para aldığı kayda geçmişti.

216 yıla kadar hapsi istenen Seçil Erzan’ın duruşması mahkeme heyeti tarafından 12 Ocak 2024’e ertelenmişti. Erzan araştırılmaya devam edilirken, oyuncu Ata Demirer’le de konuşma yaptığı ortaya çıktı.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre Seçil Erzan, kendisi gibi Bozcada’da bağ evi olan Ata Demirer’le de görüşmek istemiş.

Hatta Ata Demirer’i aramış ve konuşmaları yalnızca 1 saniye sürmüş…

HTS kayıtlarında görülenlere göre Seçil Erzan 15 Ocak’ta 20:18’de Ata Demirer’i arıyor. Konuşma 1 saniye sürüyor ve sonlanıyor. Daha sonra ertesi gün 16 Ocak saat 12:59’da Ata Demirer, Seçil Erzan’ın aramasına dönüş yapıyor. Bu sefer konuşmanın 131 saniye sürdüğü görülüyor.

HTS kayıtlarında yer alan bu aramaların ardından ikilinin ne konuştuğu bir hayli merak ediliyor.

Seçil Erzan’ın, Ata Demirer’i de fona dahil etmek için mi aradığı yoksa başka bir konu hakkında mı konuştukları epey merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx